Naše služby

Vycházejí z hlavních úkolů marketingu…….

Uspokojení potřeby zákazníka, to by mělo být vždy nadřazeno nad produktem, který firma nabízí. Z toho vyplývá, že každá firma by se měla v prvé řadě soustředit na požadavky a přání zákazníků.

Marketing představuje určitý předstupeň prodeje. Každá firma musí být schopna dát o sobě vědět a získat tak pozornost potenciálních zákazníků. Úlohou marketingu je zajistit podmínky pro prodej v delším časovém horizontu, zatímco prodejní aktivity se soustřeďují na okamžitý efekt.

Seznámit zákazníka s nabídkou a představit mu výhody, prodej má pak za úkol celý proces dokončit a nákup završit objednávkou.

Marketing má spoustu dalších funkcí, mezi něž řadíme především budování značky, vztahy se zákazníky, komunikace s médii, sledování vývoje trhu, změny v preferencích zákazníků a také sledování činnosti konkurence.

V oblasti marketingových služeb nabízíme individuální přístup dle požadavků zákazníka založený na dlouholetých zkušenostech:

zajištění eventů pro zákazníky, zaměstnance
reklamní grafika pro vnitřní i venkovní využití
reklamní předměty
další služby

Firemní akce

Chystáte se uspořádat firemní akci a hledáte inspiraci? Pak jste na správné adrese….. Dobře naplánovaná společná firemní akce bývá dobrým způsobem, jak ocenit svůj pracovní kolektiv nebo jak poděkovat svým zákazníkům za dosavadní spolupráci. Stačí si jen vybrat: firemní prezentace teambuilding eventy konference semináře firemní jubilea dny otevřených dveří dětské dny Firemní akce připravujeme od počátku návrhu přes …

Reklamní grafika

Zajistíme od návrhu až po realizaci i jednotlivé dílčí segmenty z oblasti reklamy a komunikace dle Vaší firemní identity. Jedná se zejména o: Reklamní tabule Billboardy Plastická písmena Polepy automobilů Autoplachty Transparenty Světelné panely, loga (neony nebo LED diody) Orientační či navigační sytémy Garantujeme Vám nejvyšší kvalitu při realizaci vybraných služeb.

Reklamní předměty

Platí stará pravda:     „Každý, byť sebemenší dárek potěší…“ Vyberte si reklamní předměty dle svých představ. Vyzkoušejte náš nový e-shop s reklamními předměty Drobné, ale potěší Šetrné k životnímu prostředí Praktické Kancelářské ….. V případě zájmu Vám rádi zašleme ucelený výběr předmětů z výše uvedených kategorií. Je možné si taktéž objednat vzorky k vybraným položkám pro Vaši lepší …

Další služby

Jaké další služby Vám nabízíme? Vydavatelská činnost, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce Překladatelská a tlumočnická činnost Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály  

Výhody s 5P

  Nabídka komplexního řešení služeb souvisejících s marketingem Cenová politika postavená dle představ zákazníka Časová flexibilita Dlouholeté zkušenosti v oblasti marketingu Zpracování nezávazných kalkulací zdarma Podpora, poradenství, konzultace, diskuse, loajalita Je důležité si vědomit, že integrované marketingové služby pomáhají snižovat náklady, rádi budeme při tom s Vámi.