Modřice, Brno, Jihomoravský kraj
+420 725 824 939
info@5pmarketing.cz

Jednoduchá tvorba tiskových dat

Jednoduchá tvorba tiskových dat

DoVector.cz, česky vytvoř vektor (používá se také výraz křivky), Vám nabízí jedinečnou službu v oblasti převodu rastrů, tzn. log, obrázků, skenů či ručně malovaných skic do vektorových formátu eps, ai, pdf, svg. Takto vytvořené soubory můžete pak použít při kreativní tvorbě log, brožur, letáků, vizitek, bannerů, velkoplošných tisků, hlavičkových papírů či přímo firemních manuálů.

Stejně tak službu mohou využít i jednotlivci, kteří si chtějí třeba nechat potisknout s vlastním motivem tričko, hrnek či jiný upomínkový 3D předmět.

dovector

tvorba tiskových dat

S naší službou se už nemusíte bát vět tiskáren, reklamních agentur či výrobců reklamních předmětů: „Zašlete nám svá tisková data v křivkách (vektorech).“ „Své tiskové podklady nemáte v potřebné tiskové kvalitě, náš grafik je bude muset předělat (hodina práce grafika se pohybuje od 500 Kč nahoru)“, apod. S naší službou Vám data připravíme tak, jak jsou po Vás požadována, bez stresu a nervů.

…a něco navíc: „Víme, o čem mluvíme, protože se v této branži pohybujeme již více než 10 let. Proto nás dennodenní problémy tohoto typu přivedly k zamyšlení a následné realizaci naší služby.“

Přínosem pro Vás, naše zákazníky je naše schopnost převést problematické kresby do použitelného formátu včas a nákladově efektivním způsobem. Můžeme Vám převedené soubory z rastrů do vektorů zaslat e-mailem ještě během téhož dne, s mírou úspěšnosti 90%.

Neváhejte proto využít našich služeb, jsme tady pro Vás. Rádi Vám i poradíme při zaslání konkrétních souborů určených pro převod.

Nakupovat u nás je zábava!